akcesoria
Serwis

Usługa zdalnego monitorowania i raportowania to gwarancja codziennej kontroli parametrów pracy basenu dzięki internetowemu sterownikowi PCS. Poprzez szczegółową analizę zebranych danych (dziennik zdarzeń, dane historyczne) oraz ich przetworzenie, otrzymujemy dokładny raport o stanie basenu i jakości wody. Klient otrzymuje komplet informacji i graficzną wizualizację procesów technologicznych zachodzących w jego basenie.

Każda ewentualna nieprawidłowość lub stan alarmowy jest natychmiast wychwytywany i możliwa jest szybka reakcja diagnostyczna. W większości przypadków zgromadzona baza danych wystarcza do ustalenia źródła problemu i zdalną eliminację przyczyny.

Internetowa obsługa basenu, daje nowe możliwości serwisowania firmom basenowym eliminując koszty wyjazdowe przy jednoczesnym komforcie bezpieczeństwa klienta.

Nasza usługa monitorowania i raportowania jest sygnowanym produktem który zapewnia naszym klientom korzyści niespotykane na polskim rynku. Zapewnia wygodę, zwiększa bezpieczeństwo, optymalizuje sterowanie, daje komfort a w tym samym czasie zmniejsza całkowite koszty użytkowania basenu przez klienta. Daje gwarancję stałej kontroli parametrów pracy basenu. Nasz serwis zbudowany jest w oparciu o pięciofazowy proces.

  1. Gromadzimy w czasie rzeczywistym dane o parametrach wody i stanie technicznym basenu. Dane te są bezpiecznie i automatycznie pobierane poprzez sieć Internet i przechowywany na naszym serwerze monitorującym w centrum przetwarzania danych.
  2. Budujemy model danych basenowych, który służy jako podstawa do analiz i diagnoz.
  3. Śledzimy zmiany minuta po minucie i analizujemy niespodziewane odchylenia parametrów.
  4. Opierając się na wynikach zawiadamiamy klienta o potencjalnych stanach alarmowych i pracujemy wspólnie z firmą serwisową by skorygować nieścisłości.
  5. Proponujemy i wprowadzamy udoskonalenia aby uniknąć możliwych, niepożądanych sytuacji w przyszłości.

Zalety dla naszych klientów

  • Zwiększone bezpieczeństwo: nasi eksperci monitorują parametry basenu klienta przez 24h dla zapewnienia optymalnej i bezpiecznej jakości wody.
  • Wygoda: nasi klienci mogą cieszyć się luksusem posiadania basenu zamiast martwić się o codzienną obsługę.
  • Oszczędności finansowe: usługa monitorowania pozwala na obniżenie całkowitego kosztu utrzymania basenu. Nasi klienci mają możliwość skorzystania z pomocy ekspertów za ułamek ceny którą musieliby zapłacić zatrudnionemu dozorcy na miejscu. Bezpośrednia pomoc na obiekcie niezbędna jest jedynie w przypadku poważnych fizycznych usterek.
  • Oszczędności w użyciu środków chemicznych: Dzięki opracowanym rozwiązaniom, jesteśmy w stanie zapewnić optymalne parametry pracy basenu, co pozwoli na oszczędności używanych środków chemicznych, wydłuża żywotność urządzeń technologicznych całej instalacji a nawet pozwala na zmniejszenie kosztów zużycia energii elektrycznej.
  • Nieprzerwana praca basenu: W większości przypadków nasi eksperci są wstanie wykryć potencjalne nieprawidłowości we wczesnym stanie i skorygować je, zanim staną się poważnymi problemami.

Oszacowaliśmy, że wszystkie wymienione oszczędności przemawiają na korzyść naszej usługi monitorowania i raportowania.

stopka